Reisadviseur
Mijn eerste verre reis ging naar Australië. In mijn eentje reisde ik de Oostkust van Cairns naar Sydney. De vriendelijkheid van de locals, de prachtige stranden en het snorkelen bij de Great Barrier Reef en het nieuwe jaar inluiden in Sydney denk ik nog vaak aan terug. Een ander hoogtepunt was een reis met een campervan door de nationale parken van West-Amerika. Horseshoe bend, monument valley, Zion; wat een diversiteit, fantastisch!
Inmiddels heb ik voor mijn werk bij Travelworld ook een aantal prachtige reizen mogen maken. Zo heb ik met de camper door West-Canada gereden. De populaire en prachtige Icefields Parkway was zeker een van de hoogtepunten van deze reis.
Ook heb ik het minder bekende Noord-Westen van Australië mogen ontdekken. Uren rijden en bijna niemand onderweg tegenkomen, bijna dat gevoel van alleen op aarde. De ruige en ongerepte natuur van de Gibb River Road was zo uniek en bijzonder.
Het leuke aan mijn werk bij Travelworld vind ik om het gesprek met u als reiziger aan te gaan en u advies te geven over uw reis. Vervolgens ga ik met veel enthousiasme aan de slag om uw droomreis voor u samen te stellen!
Graag deel ik mijn enthousiasme en kennis met u in het samenstellen van een prachtige reis.
Graag deel ik mijn enthousiasme en kennis met u in het samenstellen van een prachtige reis.
Ontvang onze e-mails met tips voor uw reis
Al meer dan 32.783 reizigers gingen u voor