Down Under

Renske de Laat




Renske de Laat
Reisadviseur
Geniet van uw vrijheid en bepaal ter plaatse of u nog ergens een nachtje wilt blijven of toch doorrijdt naar de volgende bestemming. Maak kennis met de adembenemende landschappen, magische gletsjers en prachtige fauna, waaronder walvissen bij Kaikoura. Er zijn diverse indrukwekkende nationale parken, zoals het Abel Tasman National Park. Kortom, er is meer dan genoeg te ontdekken op het Zuidereiland!

Renske de Laat
Australië, Canada, IJsland, Lapland, Nieuw-Zeeland, Singapore, Verenigde Arabische Emiraten en Verenigde Staten

Vandaag vertrekt uw vlucht richting Down Under met als eindbestemming het prachtige Nieuw-Zeeland. Na een lange vlucht landt u laat in de avond op dag twee op de luchthaven van Christchurch. Op eigen gelegenheid reist u naar uw accommodatie voor de komende nacht.

.jpg)
.jpg)
Nadat u bij de verhuurlocatie de camper heeft opgehaald, kan de reis echt van start gaan. Maak de komende dagen gebruik van uw eigen huis op wielen en maak in uw eigen tempo kennis met Nieuw-Zeeland. Ga op bezoek in Kaikoura, waar u prachtig kunt wandelen en kennis kunt maken met walvissen. Wat u niet mag missen is de Franz Josef gletsjer, dit is een ongekend mooie omgeving waarbij u zeker een tocht over de gletsjer moet overwegen! Maak een cruise over de Milford Sound en ervaar de stilte. Voor echte avonturiers is Queenstown een aanrader, hier is het bungeejumpen uitgevonden en zijn talloze outdoor activiteiten te vinden. De reis eindigt weer in Christchurch.

Het einde van uw rondreis door Nieuw-Zeeland is helaas aangebroken. U levert de camper in bij de verhuurlocatie en reist naar de luchthaven waar u incheckt voor uw vlucht naar Amsterdam. Hier komt u de volgende dag aan, terugkijkend op prachtige herinneringen in Nieuw-Zeeland!

Onderstaande prijzen zijn per persoon op basis van beschikbaarheid. Tijdens bepaalde periodes (zoals tijdens feestdagen of lokale evenementen) kan een minimale huurperiode en/of toeslag gelden. Tevens is het van december t/m februari hoogseizoen in Nieuw-Zeeland. Vluchten en accommodaties kunnen in deze periode beperkt beschikbaar of vol zijn en tarieven kunnen hoger liggen. Wil je langer of korter verblijven of reizen met een ander campertype? Vraag ons dan naar de mogelijkheden.
* Genoemde prijzen zijn onder voorbehoud en afhankelijk van beschikbaarheid.
Prijzen per persoon (op basis van 2 volwassenen)
Om naar Nieuw-Zeeland te gaan is de beste reistijd januari t/m maart.

Tip van Renske de Laat
Vanaf3.199,- p.p.
Ontvang onze e-mails met tips voor uw reis
Al meer dan 32.783 reizigers gingen u voor