Down Under

Renske de Laat




Renske de Laat
Reisadviseur
Tijdens deze autoreis bezoekt u niet enkel de meest bekende bezienswaardigheden van het land, maar ontdekt u ook de minder bekende plekjes van het Noorder- en Zuidereiland! Op deze manier leert u een hele andere kant kennen van zowel de natuur als de cultuur van dit uitzonderlijke land. Laat u meevoeren door de betoverende landschappen, van indrukwekkende warmwaterbronnen in Hanmer Springs en dichte wouden rond Omapere tot de idyllische baaien van de Bay of Islands. In uw eigen huurauto rijdt u op uw eigen tempo van plaats naar plaats waardoor u alle vrijheid heeft om onderweg even te stoppen en de omgeving op u in te laten werken!

Renske de Laat
Australië, Canada, IJsland, Lapland, Nieuw-Zeeland, Singapore, Verenigde Arabische Emiraten en Verenigde Staten

Vanaf Schiphol vliegt u naar de andere kant van de wereld, met als eindbestemming Auckland, Nieuw-Zeeland. Hier komt u de volgende dag aan en na het ophalen van de huurauto rijdt u naar uw accommodatie nabij de luchthaven.

.jpg)
Reisafstand ca. 225 km
In de ochtend heeft u gelegenheid om Auckland te bezoeken. Auckland is een levendige en culturele stad met een mooie ligging. Vanaf de top van de vulkaan Mount Eden heeft u een prachtig panoramisch uitzicht over de stad. U rijdt noordwaarts naar de schilderachtige Bay of Islands, een subtropisch gebied welke uit 144 eilanden bestaat. Het is één van de meest populaire vakantiebestemming voor Nieuw-Zeelanders. U verblijft in Paihia, de perfecte plek om stranden en afgelegen baaien te ontdekken. Het turquoise water nodigt uit voor vermaak op het water. Zeilen, kajakken, boottochten en snorkelen behoren tot de mogelijkheden. In Kerikeri en Waitangi kunt u kennis maken met de Maori geschiedenis.

.jpg)
Reisafstand ca. 90 km
U steekt het noordelijke stukje van het Noordereiland over naar een heel bijzonder natuurgebied, het Waipoua Forest. In dit bijzondere woud groeien de Kauri bomen, deze bomen komen alleen in dit gebied voor en kunnen wel tweeduizend jaar oud worden. Tegen de schemering gaat u mee op een heel bijzondere wandeling door het bos met een Maori gids. Hij vertelt u vele verhalen, legendes, interessante weetjes en neemt u mee langs de immense Kauri bomen. In Manea heeft u een culturele ontmoeting met de Maori wereld door middel van verhalen, kunstwerken en film.

Bovenstaande prijzen zijn per persoon op basis van beschikbaarheid. Tijdens bepaalde periodes (zoals tijdens vakanties, feestdagen of lokale evenementen) kan een toeslag gelden. Tevens is het van december t/m februari hoogseizoen in Nieuw-Zeeland. Vluchten en accommodaties kunnen in deze periode beperkt beschikbaar of vol zijn en tarieven kunnen hoger liggen. Wil je langer of korter verblijven of reizen met een ander autotype? Vraag ons dan naar de mogelijkheden.
* Genoemde prijzen zijn onder voorbehoud en afhankelijk van beschikbaarheid.
Prijzen per persoon (op basis van 2 volwassenen)
Om naar Nieuw-Zeeland te gaan is de beste reistijd januari t/m maart.

Tip van Renske de Laat
Vanaf5.875,- p.p.
Ontvang onze e-mails met tips voor uw reis
Al meer dan 32.783 reizigers gingen u voor