Noord-Amerika

Tip van Caroline van Dijk




Caroline van Dijk
Reisadviseur
De reis begint in Vancouver en biedt voor iedere leeftijd wat wils. Ook voor kinderen heeft Vancouver veel te bieden, zoals het Vancouver Aquarium waar spetterende shows plaatsvinden. Of breng een bezoek aan Science World at Telus World of Science, waar u zeker onder de indruk zullen raken van de moderne wetenschappen! Na het ophalen van de camper kunt u op eigen gelegenheid de omgeving verkennen. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan Vancouver Island, met de mooie stad Victoria. In Tofino kunt u een boottocht maken en op zoek gaan naar walvissen of beren! Ook kunt u het binnenland van British Columbia intrekken, op weg naar Manning Park en de wijngebieden van de Okanagan Valley. Kortom, keus genoeg in het prachtige West-Canada. En om de reis nog indrukwekkender te maken kunt u een van onze boottochten of avondsafari's bijboeken!

Caroline van Dijk
Australië, Canada, IJsland, Lapland, Nieuw-Zeeland, Singapore, Verenigde Arabische Emiraten en Verenigde Staten

U vliegt met KLM naar Vancouver. Na aankomst gaat u op eigen gelegenheid naar uw hotel nabij de luchthaven.

.jpg)
.jpg)
Vandaag haalt u de camper op bij het verhuurstation en start uw reis door West-Canada. U bepaalt geheel zelf de komende dagen uw route. Neem bijvoorbeeld de ferry naar Vancouver Island waar u een bezoek kunt brengen aan de charmante stad Victoria. Doorkruis het eiland en geniet van de indrukwekkende natuur aan de westkant van het eiland. Neem de ferry naar de groene Sunshine Coast met sfeervolle dorpjes. Maar ook het binnenland van British Columbia heeft genoeg te bieden. Het Manning Park, de wijngebieden en vele meren. Uiteraard mag een bezoek aan de Canadese Rocky Mountains niet ontbreken. De nationale parken Jasper en Banff staan garant voor een prachtige natuur met bergpieken, gletsjers en meren. De keuze is aan u!Wilt u een uitgebreide suggestie voor uw route Dat kan! Wist je dat we bijvoorbeeld ook extra excursies voor u kunnen boeken

U levert de camper in en reist naar de luchthaven voor uw vlucht naar Amsterdam. De volgende dag landt u op Schiphol.

Bovenstaande prijzen zijn per persoon op basis van beschikbaarheid. Tijdens bepaalde periodes (zoals tijdens feestdagen of lokale evenementen) kan een minimale huurperiode en/of toeslag gelden. In hoogseizoensperiodes kan er op de vliegreis een toeslag gelden tot € 300 à € 400 per persoon, afhankelijk van beschikbaarheid. Wilt u langer of korter verblijven of reizen met een ander campertype? Vraag ons dan naar de mogelijkheden.
* Genoemde prijzen zijn onder voorbehoud en afhankelijk van beschikbaarheid.
Prijzen per persoon (op basis van 2 volwassenen & 2 kinderen t/m 11 jaar)
Vroegboekspecial 2026
Wanneer u uw Four Seasons camper uiterlijk 31 december 2025 boekt en ophaalt in de periode 1 april t/m 31 oktober 2026 ontvangt u korting op het All-Inclusive pakket inclusief alle uitrustingen & CDR-verzekering. De korting is reeds verwerkt in bovenstaande prijzen.
Voor een bezoek aan West-Canada in Canada is de beste reistijd in juli en augustus.

Tip van Caroline van Dijk
Vanaf1.499,- p.p.
Ontvang onze e-mails met tips voor uw reis
Al meer dan 32.783 reizigers gingen u voor