Europa
Renske de Laat
Renske de Laat
Reisadviseur
Uw reis begint in de Zweedse hoofdstad Stockholm. Na een bezoek aan deze charmante stad reist u per trein verder naar Kiruna, vanwaar u naar het wereldberoemde ijshotel wordt gebracht voor twee overnachtingen. Na deze bijzondere ervaring reist u nog wat verder noordwaarts en verblijft u in Abisko. In het gelijknamige nationale park is het genieten in het berglandschap van het Noordpoolgebied. Ook zijn er talrijke activiteiten te ondernemen zoals een tocht per hondenslee of sneeuwscooter. En uiteraard heeft u de kans om het Noorderlicht te spotten. Uw volgende bestemming is Noorwegen. Per trein reist u naar Narvik, een plaatsje met een mooie ligging tussen bergen en fjorden. Uw reis eindigt in Tromsø, één van de beste locaties om de Aurora Borealis met eigen ogen te aanschouwen.
Renske de Laat
Australië, Canada, IJsland, Lapland, Nieuw-Zeeland, Singapore, Verenigde Arabische Emiraten en Verenigde Staten
Met Scandinavian Airlines vliegt u naar de Zweedse hoofdstad Stockholm. Op eigen gelegenheid reist u naar uw hotel in het centrum. De levendig en charmante stad wordt omringd door water en heeft daarom ook wel de bijnaam ‘Venetië van het Noorden'. Vele bruggen verbinden de 14 eilandjes waarop Stockholm gebouwd is met elkaar.
Bovenstaande prijzen zijn per persoon op basis van beschikbaarheid. Tijdens bepaalde periodes (bijvoorbeeld tijdens feestdagen of lokale evenementen) kan een toeslag gelden. Wilt u langer of korter verblijven of heeft u voorkeur voor een andere accommodatie? Vraag ons dan naar de mogelijkheden.
* Genoemde prijzen zijn onder voorbehoud en afhankelijk van beschikbaarheid.
* De reis wordt niet uitgevoerd in april t/m november.
Prijzen per persoon (op basis van 2 volwassenen)
Naast Noors en Zweeds Lapland kunt u ook Fins Laplands bezoeken.
Tip van Renske de Laat
Vanaf3.275,- p.p.