Noord-Amerika

Tim Zuijderwijk



Tim Zuijderwijk
Reisadviseur
In het begin van maart 2027 heeft u de mogelijkheid om met een El Monte camper van Chicago naar Los Angeles te rijden. Van 1 t/m 6 maart 2027 is het mogelijk om de camper op te halen en deze uiterlijk 22 maart 2027 weer in te leveren. De route van Chicago naar Los Angeles kunt u naar eigen wens invullen. Het is ook mogelijk om de camper in Las Vegas, San Francisco of Seattle in te leveren. De beschikbaarheid is beperkt.

Tim Zuijderwijk
Australië, Canada, Costa Rica, IJsland, Lapland, Mexico, Nieuw-Zeeland en Verenigde Staten
Vandaag vliegt u van Amsterdam naar Chicago. Na aankomst gaat u op eigen gelegenheid naar het hotel nabij de luchthaven.

Bovenstaande prijs is een indicatieprijs per persoon op basis van beschikbaarheid. Tijdens weekenden en bepaalde periodes (bijvoorbeeld tijdens feestdagen of lokale evenementen) kan een toeslag gelden. Wilt u langer of korter verblijven, op een andere datum vertrekken of u camper op een andere locatie inleveren? Vraag ons dan naar de mogelijkheden.
* Genoemde prijzen zijn onder voorbehoud en afhankelijk van beschikbaarheid.
Prijzen per persoon (op basis van 2 volwassenen)
Enkele reis special El Monte 2027
El Monte biedt de mogelijkheid om op 1 t/m 6 maart 2027 de Run of Fleet camper* op te halen bij de verhuurlocatie in Chicago. De camper dient vervolgens naar Los Angeles, Las Vegas, San Francisco of Seattle gereden te worden. U bepaalt zelf de reisduur en route, er geldt een minimum van 10 nachten. Met veel plezier stemmen wij de reis helemaal af op uw wensen.
* De Run of Fleet bestaat uit de campertypes SVC, Class C Medium, Class C Large en Class C Family Sleeper. Het gewenste campertype wordt door ons aangevraagd, maar pas bij het ophalen van de camper krijgt u het definitieve campertype toegewezen. Houd er rekening mee dat dit een kleiner of groter type kan zijn dan u heeft aangevraagd.
Vanaf1.549,- p.p.
Ontvang onze e-mails met tips voor uw reis
Al meer dan 32.783 reizigers gingen u voor